O NAS

Maks

Właściciel Berry

Uwielbiam naleśniki, granie na perkusji i analizowanie rynków finansowych.

Doświadczenie

W social media jestem od kilku lat. Mój kontent (YT, FB, IG & TikTok) głównie opiera się na poradach o tym jak być efektywnym w social media.  Obecnie udzielam się głównie na TikToku i YouTube. Udzielam konsultacji i prowadzę warsztaty z aplikacji TikTok.
Dzięki takim konsultacjom dowiesz się jak zdobywać na tej platformie szerokie zasięgi ucząc się jej od podstaw

Kurs

Stworzyłem również kurs TikToka, który jest skondensowaną dawką wiedzy technicznej i praktycznej – od tego jak i co nagrywać, po trendy i nisze, aż do budowania relacji ze swoimi widzami.
Możesz go sprawdzić tutaj👇

Gabriela

Specjalistka ds. Social Media

Hej jestem Gabi. Do Berry Agency dołączyłam na początku 2022 roku. Zajmuję się między innymi tworzeniem grafik i copy dla Was 😊 
Najczęściej znajdziesz mnie na Asanie i w Facebook Business Menagerze, gdzie wymieniamy się pomysłami na nowe posty.

Czym się zajmuję:

Oprócz SM uwielbiam: 🌍 podróże – te małe i duże 🐎Jazdę konną i wszelkiego rodzaju rywalizację ✌️ Chętnie dołączę do budowania Twojego sukcesu w mediach społecznościowych ❤️

Kacper

Montażysta Wideo i Grafik

Uwielbiam motoryzację, chwilę wytchnienia na dworze i przede wszystkim wspaniałych ludzi wokół! 

Czym się zajmuję:

Działam w branży kreatywnej od 3 lat. Zajmuję się montażem filmów i projektowaniem graficznym. Praca kreatywna jest bardzo wymagająca, ale spojrzenie na efekt końcowy jest tego warte. Miłość do tworzenia i rozmowy, zaprowadziła mnie właśnie tutaj. 
Mała lampka w głowie zmieniła się w sposób na życie. Poświęcam się temu w 100% bo wiem, że po drugiej stronie ekranu stoi człowiek, który ma wizję, a ja tę wizję po prostu spełniam. 
 
Moje motto: „Pracuj, gdy inni odpoczywają.

Spełniaj marzenia, gdy inni marzą.”

Julia

Montażystka Wideo

Fascynuję się tworzeniem filmów praktycznie od małego dzieciaka. Uwielbiam podróżowanie i pieski. 

Czym się zajmuję:

Zajmuję się montażem filmów od kilku lat. Zajawka z dzieciństwa przerodziła się w codzienne życie. Tworzę materiały na platformy takie jak YouTube (głównie nisza podróżnicza) i TikTok.
 
Studiuję w Szkole Filmowej realizację obrazu filmowego. Moja pasja i chęć jej rozwijania zaprowadziła mnie tutaj, dzięki czemu poświęcam się swojej pracy w 100%!

Z pasji do tworzenia...

… chęci podzielenia się swoją wiedzą oraz pragnienia, aby działać nieszablonowo – powstała BERRY.

Pomogliśmy już wielu osobom i firmom się rozwinąć, budujemy rozpoznawalność marek od podstaw dzięki profilom na Instagramie i Facebooku. Nasi klienci osiągają wyższe wyniki sprzedaży dzięki odpowiednio pokazanym produktom, np. poprzez animacje wideo.

W dzisiejszych czasach, każdy, kto chce wypromować swoją markę, musi mieć w internecie swoje miejsce – stronę, która będzie jej wizytówką oraz media społecznościowe, dzięki którym dotrzesz do szerszego grona. Bardzo ważne jest to w jaki sposób pokażesz swoją działalność. Każda platforma rządzi się innymi prawami – my wiemy jakimi, dlatego chętnie zrobimy to za Ciebie.