nasz team

Maks

Założyciel / Project Manager

Uwielbiam naleśniki, granie na perkusji i analizowanie rynków finansowych. Uczę się też sztuk walki.

Doświadczenie

W social media zawodowo jestem od 5 lat, gdzie przez 3 lata pracowałem w korporacji jako analityk wideo dla platformy YouTube.

Mój kontent (YT, FB, IG & TikTok) głównie opiera się na poradach o tym jak być efektywnym i kreatywnym w social media. 

Obecnie udzielam się głównie na TikToku i Instagramie.

Udzielam konsultacji i prowadzę warsztaty z aplikacji TikTok.

Dzięki takim konsultacjom dowiesz się jak zdobywać na tej platformie szerokie zasięgi i poznasz lepiej swoją grupę docelową, tak aby komunikacja z nią była naturalna i autentyczna.

Szkolenia

Przeszkoliłem ponad 500 osób z TikToka w tym takie marki jak LINK4.

Jestem łącznikiem pomiędzy twórcami treści, jak i firmami, które treści tworzą i potrzebują wsparcia.

Jakub

Asystent ds. Analizy Jakości

Prowadzę podcast „Pamiętnik Generalisty”. Fanboy produktywności, efektywności i procesów. Uwielbiam uczyć się ciekawych rzeczy i tworzyć z nich coś nowego. 

Czym się zajmuję:

W marketingu jestem już od 3 lat, zawodowo 2 lata. Przez ten okres miałem okazję przerobić takie obszary jak tworzenie treści, copywriting, grafika, projektowanie i wdrażanie stron, kursy online, sprzedaż produktów cyfrowych, social media oraz e-mail marketing.

Co zrobię dla Ciebie?

Pomogę Ci przejść przez cały proces współpracy z Berry Agency. Od stworzenia strategii, wymyślenia pomysłów na treści, ich realizację po ich dystrybucję. Wszystko to na wysokim jakości poziomie, który z czasem przerodzi się w partnerską współpracę, oczekiwane wyniki i zoptymalizowany proces.  Najpewniej zobaczymy się w komunikacji w narzędziu do zarządzania projektami lub na wspólnym komunikatorze, gdzie bbędziemy omawiać nasze projekty.

Mateusz

Graphic Designer

Czekamy, aż Mateusz opowie o sobie kilka zdań .

Czym się zajmuję:

Tutaj grafik opowie w jakich tematach się specjalizuje i jak Ci pomoże.

Gdzie się spotkamy?

Ze względu na swój charakter pracy z różnymi członkami zespołu będziesz widzieć się częściej, a z niektórymi rzadziej. Jak będzie tutaj?

Jakub

Video Editor

Czekamy, aż Jakub opowie o sobie kilka zdań .

Czym się zajmuję:

Gdzie się spotkamy?

Głównie dysktutujemy wewnętrznie asanie i slacku nt. edycji twoich filmów. 

Dawid

Camera Operator

W branży filmowej jest już od 2019 roku. Ma swoje korzenie włoskie, więc możesz u niego usłyszeć specyficzny akcent i… miłość do jedzenia.

Czym się zajmuję:

Filmuje mniejsze i większe produkcje. Z racji ciągle rozwijających się krótkich mobilnych treści dołączył do Berry jako specjalista od kręcenia Rolek, shortów i TikToków.

Gdzie się spotkamy?

Przyjadę i nagram dla Ciebie filmy, które zespół Berry zaprojektuje zgodnie ze strategią. Widzimy się przed kamerą!
Magdalena K
Współpraca rewelacyjna, pełen profesjonalizm, atmosfera przy nagraniach taka, że człowiek czeka na nie jak na gwiazdkę. Maks zawsze ma świetne pomysły, potrafi zmotywować największego sztywniaka żeby miał fun ze współpracy. Oczywiście efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Nie myślałam że można się tak świetnie bawić przy pracy, a dzięki Berry agency wiem że to możliwe ???? Polecam z czystym sumieniem!
Magdalena K
2023-07-21
Dawid Orzechowski
Polecam serdecznie współpracę z Maksem! Po pierwsze: świetny człowiek, czuje z nim super vibe, ciągle się rozwija, co przekłada się na wyniki. Bardzo szybko odpowiada na wiadomości. Robi zawsze o wiele wiele więcej niż obiecał. Maks pomógł mi wejść w świat reelsów i tik-toka, co przekłada się cały czas na wzrastające zasięgi i nowych klientów. Zacząłem się przy tym świetnie bawić. Do tego pomógł mi wejść w świat reklam na Facebook i Instagram, dzięki czemu marketingowo mój biznes może się jeszcze szybciej rozrastać. Polecam każdemu!
Dawid Orzechowski
2023-07-14
UniMedica UniEstetica UniCardia
Z Berry Agency współpracujemy od ok 1.5 roku. Prowadzą nam konto na tiktoku które świetnie wzrasta. My dajemy wiedzę merytoryczną a oni to potrafią to tak zmontowac że chce się oglądać! Przez cały czas naszej wspólpracy widzimy też że Pan Maksymilian cały czas inwestuje w swój rozwój, w sprzęt co bezpośrednio przeklada się na jakość współpracy! Polecamy!
UniMedica UniEstetica UniCardia
2023-04-05
Przemek B
Gorąco polecam agencję social media. Zespół tworzy fajne i skuteczne reklamy na Facebooku, a ich podejście jest bardzo uczciwe. Projekty są zawsze dopracowane i przynoszą świetne wyniki. Gratulacje za świetną pracę! Na początku bałem się trochę kosztów ,ale agencja przekonała mnie że jest to inwestycja która się zwraca - więc włożona złotówka ma przynieść x5- x100 ! Podsumowując gorąco polecam !
Przemek B
2023-04-02
Paweł Wilk
Gorąco polecam usługi ! Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Świetna komunikacja z klientem, otwartość i fachowe doradztwo. Bardzo dobra firma????????
Paweł Wilk
2023-03-31
Ariel Kubica
Współpracujemy już od paru miesięcy. Póki co układa się wyśmienicie, co chcieliśmy uhonorować nową oceną.
Ariel Kubica
2023-03-07
Konrad Sychta
Zaangażowany zespół na maxa! Korzystając z usług tej agencji mam zapewnione wsparcie o każdej porze. Jestem im wdzięczny za pomoc, to oni przyczynili się do moich pierwszych sprzedaży na TikToku! Polecam gorąco!
Konrad Sychta
2022-11-25
Beata Krupnik
Jak większość użytkowników komputera i smartfona korzystam z tych urządzeń nie zastanawiając się nad tym, jak one działają. Do czasu! Utraciłam konto na Instagramie. Byłam bezradna. Próby kontaktu z administratorem Instagrama były bezskuteczne. Z pomocą przyszedł mi Pan Maksymilian z zespołu Berry agency. Profesjonalnie, szybko i skutecznie zajął się moim problemem. Otrzymałam duże wsparcie techniczne i bezpośrednią pomoc. Odzyskałam konto. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szczerze polecam Berry agency.
Beata Krupnik
2022-10-19
ROSANG Katarzyna Górska
Polecam serdecznie. Świetny kontakt z klientem. Szybka realizacja i przede wszystkim wysoka jakość wykonania roll up'u reklamowego.
ROSANG Katarzyna Górska
2022-09-28

Z pasji do kreowania...

… oraz pragnienia, aby działać nieszablonowo – powstała BERRY.

Pomogliśmy już tuzinom firm rozwinąć swoje marki. Budujemy rozpoznawalność marek od podstaw dzięki profilom na Instagramie i Facebooku. Nasi klienci osiągają wyższe wyniki sprzedaży dzięki odpowiednio pokazanym produktom czy komunikacji w sieci.

W dzisiejszych czasach, każdy, kto chce wypromować swoją markę, musi mieć w internecie swoje miejsce – stronę, która będzie jej wizytówką oraz media społecznościowe, dzięki którym dotrzesz do szerszego grona i masz z nimi ciągły kontakt. Dzięki temu tak samo jak ty, oni będą pamiętać o Twojej marce. 

To bardzo ważne w jaki sposób pokażesz swoją działalność. Trzeba się wpierw wyróżnić! Ale jak?

Każda platforma rządzi się innymi prawami – my wiemy jakimi, dlatego chętnie wspomożemy Twoją firmę w tym procesie.