O NAS

Maks

Uwielbiam naleśniki, granie na perkusji i analizowanie rynków finansowych.

Doświadczenie

W social media jestem kilku lat. Mój kontent (YT, FB, IG & TikTok) głównie opiera się na poradach o tym jak być efektywnym w social media.  Obecnie udzielam się głównie na TikToku. Dla osób prywatnych, firm i grup tworzę konsultacje i warsztaty z TikToka. Dzięki takim konsultacjom dowiesz się jak zdobywać na tej platformie szerokie zasięgi ucząc się jej od podstaw

Kurs

Stworzyłem również kurs TikToka, który jest skondensowaną dawką wiedzy technicznej i praktycznej – od tego jak i co nagrywać, po trendy i nisze aż do budowania relacji ze swoimi widzami.

Kasia

Uwielbiam makaron, mocne charaktery w powieściach i rozwiązywanie sudoku.

Czym się zajmuję

Przed BERRY byłam związana głównie ze światem finansów i dużych korporacji.

Zrezygnowałam z tego, aby w pełni zająć się rozwijaniem swoich pasji i umiejętności.

Oprócz prowadzenia profili na Instagramie i Facebooku, tworzę strony WWW, grafiki, logo, pozostałe projekty graficzne np. wizytówki, ale również współpracuję z Maksem przy wszystkich marketingowych zadaniach. 

BERRY

Z pasji do tworzenia...

… chęci podzielenia się swoją wiedzą oraz pragnienia, aby działać nieszablonowo – powstała BERRY.

Pomogliśmy już wielu osobom i firmom się rozwinąć, budujemy rozpoznawalność marek od podstaw dzięki profilom na Instagramie i Facebooku. Nasi klienci osiągają wyższe wyniki sprzedaży dzięki odpowiednio pokazanym produktom, np. poprzez animacje.

W dzisiejszych czasach, każdy, kto chce wypromować swoją markę, musi mieć w internecie swoje miejsce – stronę, która będzie jej wizytówką oraz social media, dzięki którym dotrzesz do szerszego grona. Bardzo ważne jest to w jaki sposób pokażesz swoją działalność. Każda platforma rządzi się innymi prawami – my wiemy jakimi, dlatego chętnie zrobimy to za Ciebie.