STRONY WWW

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej

Twoja strona internetowa jest Twoją wizytówką. Powinna być spójna z Twoim logo, kolory powinny oddawać Twoją misję, a kontakt do Ciebie powinien być łatwo dostępny dla każdego. 

Taką właśnie stronę dla Ciebie zrobimy. Niezależnie od tego czy jesteś przedsiębiorcą z dużą firmą, prowadzisz mały biznes czy chcesz się podzielić swoimi przygodami na blogu.

1

Słuchamy Cię

Mówisz nam o swoich potrzebach i upodobaniach, wspólnie ustalamy wygląd strony, jej najważniejsze elementy, kolory. Pomagamy w wyborze nazwy i sprawdzamy dostępność domeny.

Domena i serwer

Instruujemy Cię jak kupić domenę i serwer (kiedy robi to klient, oszczędzamy dużo czasu na końcu projektu przy przenoszeniu praw własności). Ustalamy warunki przekazania nam przez Ciebie materiałów, jeśli są takowe (termin dostarczenia, prawa autorskie itp.)

3

Rozpoczynamy pracę

Tworzymy brief graficzny, następnie pokazujemy szkielet strony, abyś widział jakie będzie zawierać sekcje i jaki będzie jej układ. 

4

Strona jest Twoja

Przekazujemy Ci stronę, tłumaczymy jak poruszać się po panelu zarządzania nią lub jak pisać bloga. Strony tworzymy w serwisie WordPress, zatem masz możliwość dokonywania zmian.

Ile trwa tworzenie strony WWW

Stworzenie strony internetowej trwa zwykle od kilku dni do miesiąca, w zależności od skomplikowania projektu i rodzaju/ ilości poprawek. Przyspieszenie oddania strony wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Ile kosztuje strona internetowa

Hosting i domena

Jeśli nie masz jeszcze wykupionej domeny to możesz ją razem z hostingiem wykupić u jednego z serwisów hostingowych: np. Jdm.pl; zenbox.pl lub inne.

Ok, ale czym jest domena a czym jest hosting?

Domena to po prostu nazwa naszej strony, czyli wszystko 

to co w adresie jest po literkach WWW.

W naszym przypadku domeną jest www.berryagency.pl

 

A hosting?


Hosting to miejsce gdzie przechowujemy dane naszej strony, jej adres, narzędzia 

do zarządzania treścią (jak np. WordPress) Hosting wykupuje się na rok. My polecamy ten:

Jeśli nie masz jeszcze wykupionej domeny to możesz ją razem z hostingiem wykupić u jednego z serwisów hostingowych: np. zenbox.pl lub inne. My polecamy i korzystamy z zenboxa (już ponad 3 lata), pomimo tego, że nie jest najtańszy, to jest niezawodny !

A ile kosztuje projekt takiej strony www?

Koszt za stronę jest zależny od kilku czynników (tego jak rozbudowana jest strona, ile wymaga dodatków i obróbek, jak łatwo zdobyć materiały itp.) i różni się w zależności od projektu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Sprawdź poniższy cennik aby dowiedzieć się co otrzymasz w każdym z trzech pakietów.

Co więcej, dodajemy Ci wskazówki jak zacząć prowadzić swojego bloga i samemu/samej dodawać wpisy!

CENNIK

WIZYTÓWKA

2350 zł
 • Galeria zdjęć
 • Slider zdjęć
 • Formularz kontaktowy
 • Dostosowanie strony do wszystkich urządzeń
 • Zaindeksowanie strony w wyszukiwarce Google
 • 5 podstron (każda kolejna +100zł)
 • System zarządzania treścią

CMS TRADYCYJNY

3450 zł
 • Galeria zdjęć
 • Slider zdjęć
 • Formularz kontaktowy
 • Dostosowanie strony do wszystkich urządzeń
 • Firmowe konto email z własną domeną "twojeimię@twojafirma.pl"
 • Zaindeksowanie strony w wyszukiwarce Google
 • 8 podstron (każda kolejna +110zł)
 • System zarządzania treścią
 • Nowoczesna szata graficzna

CMS PRO

4800 zł
 • Galeria zdjęć
 • Slider zdjęć
 • Formularz kontaktowy
 • Dostosowanie strony do wszystkich urządzeń
 • Firmowe konto email z własną domeną "twojeimię@twojafirma.pl"
 • Zaindeksowanie strony w wyszukiwarce Google
 • 8 podstron (każda kolejna +90zł)
 • System zarządzania treścią
 • Nowoczesna szata graficzna

 • Sklep / Platforma Kursowa
 • Podpięcie Analityki Google
 • Podpięcie Płatności (Paypal, Przelewy 24)

Wszystkie ceny już mają naliczony podatek VAT 23%.

Magdalena K
Współpraca rewelacyjna, pełen profesjonalizm, atmosfera przy nagraniach taka, że człowiek czeka na nie jak na gwiazdkę. Maks zawsze ma świetne pomysły, potrafi zmotywować największego sztywniaka żeby miał fun ze współpracy. Oczywiście efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Nie myślałam że można się tak świetnie bawić przy pracy, a dzięki Berry agency wiem że to możliwe ???? Polecam z czystym sumieniem!
Magdalena K
2023-07-21
Dawid Orzechowski
Polecam serdecznie współpracę z Maksem! Po pierwsze: świetny człowiek, czuje z nim super vibe, ciągle się rozwija, co przekłada się na wyniki. Bardzo szybko odpowiada na wiadomości. Robi zawsze o wiele wiele więcej niż obiecał. Maks pomógł mi wejść w świat reelsów i tik-toka, co przekłada się cały czas na wzrastające zasięgi i nowych klientów. Zacząłem się przy tym świetnie bawić. Do tego pomógł mi wejść w świat reklam na Facebook i Instagram, dzięki czemu marketingowo mój biznes może się jeszcze szybciej rozrastać. Polecam każdemu!
Dawid Orzechowski
2023-07-14
UniMedica UniEstetica UniCardia
Z Berry Agency współpracujemy od ok 1.5 roku. Prowadzą nam konto na tiktoku które świetnie wzrasta. My dajemy wiedzę merytoryczną a oni to potrafią to tak zmontowac że chce się oglądać! Przez cały czas naszej wspólpracy widzimy też że Pan Maksymilian cały czas inwestuje w swój rozwój, w sprzęt co bezpośrednio przeklada się na jakość współpracy! Polecamy!
UniMedica UniEstetica UniCardia
2023-04-05
Przemek B
Gorąco polecam agencję social media. Zespół tworzy fajne i skuteczne reklamy na Facebooku, a ich podejście jest bardzo uczciwe. Projekty są zawsze dopracowane i przynoszą świetne wyniki. Gratulacje za świetną pracę! Na początku bałem się trochę kosztów ,ale agencja przekonała mnie że jest to inwestycja która się zwraca - więc włożona złotówka ma przynieść x5- x100 ! Podsumowując gorąco polecam !
Przemek B
2023-04-02
Paweł Wilk
Gorąco polecam usługi ! Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Świetna komunikacja z klientem, otwartość i fachowe doradztwo. Bardzo dobra firma????????
Paweł Wilk
2023-03-31
Ariel Kubica
Współpracujemy już od paru miesięcy. Póki co układa się wyśmienicie, co chcieliśmy uhonorować nową oceną.
Ariel Kubica
2023-03-07
Konrad Sychta
Zaangażowany zespół na maxa! Korzystając z usług tej agencji mam zapewnione wsparcie o każdej porze. Jestem im wdzięczny za pomoc, to oni przyczynili się do moich pierwszych sprzedaży na TikToku! Polecam gorąco!
Konrad Sychta
2022-11-25
Beata Krupnik
Jak większość użytkowników komputera i smartfona korzystam z tych urządzeń nie zastanawiając się nad tym, jak one działają. Do czasu! Utraciłam konto na Instagramie. Byłam bezradna. Próby kontaktu z administratorem Instagrama były bezskuteczne. Z pomocą przyszedł mi Pan Maksymilian z zespołu Berry agency. Profesjonalnie, szybko i skutecznie zajął się moim problemem. Otrzymałam duże wsparcie techniczne i bezpośrednią pomoc. Odzyskałam konto. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szczerze polecam Berry agency.
Beata Krupnik
2022-10-19
ROSANG Katarzyna Górska
Polecam serdecznie. Świetny kontakt z klientem. Szybka realizacja i przede wszystkim wysoka jakość wykonania roll up'u reklamowego.
ROSANG Katarzyna Górska
2022-09-28