video i animacje

Zwiększ zasięgi swojego kanału dzięki odpowiedniemu montażowi, SEO i miniaturom do Twoich filmów.

Montaż filmów na Youtube & SEO kanału

Zmontujemy Twoje filmy tak, aby przyciągały uwagę. Przeprowadzimy SEO kanału, podpowiemy co robić aby zwiększyć zasięgi. Stworzymy miniatury dla Twoich filmów, które przyciągną uwagę widza i zachęcą go do obejrzenia. 

Produkcja i montaż TikToków

Topowa platforma z której korzysta już ponad 13 milionów osób w Polsce i ponad 1 Miliard na całym świecie.
Wymyślimy, zaplanujemy, nagramy, zmontujemy i opublikujemy filmy na Twojego TikToka!

Montaż video i zdjęć na kampanie reklamowe

Aby Twoja kampania reklamowa przynosiła najlepsze rezultaty koniecznie stwórz film taki, który działa na emocje odbiorcy. Wiemy jak to zrobić. Nie tylko mamy narzędzia ale i wiemy jak działają systemy reklamowe, by filmy były zgodne z wymaganymi formatami.

Animacje

Animacja klasyczne, reklamowe, a nawet muzyczne – dla firm i klientów indywidualnych. Możesz pokazać swoje usługi czy hobby w ciekawy sposób. Ruszające się twarze, liście, napisy i inne ciekawe elementy przyciągające uwagę. Te bardziej i mniej skomplikowane. Ważne co zadziała na Twojego odbiorcę.

Przykłady niektórych realizacji:

Tematyka: E-commerce


Montaż filmów na Youtube
tworzenie miniatur
zarządzanie kanałem

Tematyka: Kurs Online

Montaż ponad 100 lekcji wideo

Tematyka: Reality Show

MONTAŻ WIDEO ORAZ PRODUKCJA MINIATUR NA YOUTUBE

Tematyka: szkolenie dla przedszkolanek

MONTAŻ webinarU i PRODUKCJA miniatur na youtube

Animacje reklamowe i muzyczne

Tematyka: instruktaż + przedstawienie produktu

Tematyka: nauka rytmiki + zabawa

Tematyka: Reklama projektu kryptowalutowego

Tematyka: nauka rytmiki + zabwa

MONTAŻ wideo na telebim reklamowy

Tematyka: promocja nowego lokalu gastronomicznego

Polecają NAS:

Magdalena K
Współpraca rewelacyjna, pełen profesjonalizm, atmosfera przy nagraniach taka, że człowiek czeka na nie jak na gwiazdkę. Maks zawsze ma świetne pomysły, potrafi zmotywować największego sztywniaka żeby miał fun ze współpracy. Oczywiście efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Nie myślałam że można się tak świetnie bawić przy pracy, a dzięki Berry agency wiem że to możliwe ???? Polecam z czystym sumieniem!
Magdalena K
2023-07-21
Dawid Orzechowski
Polecam serdecznie współpracę z Maksem! Po pierwsze: świetny człowiek, czuje z nim super vibe, ciągle się rozwija, co przekłada się na wyniki. Bardzo szybko odpowiada na wiadomości. Robi zawsze o wiele wiele więcej niż obiecał. Maks pomógł mi wejść w świat reelsów i tik-toka, co przekłada się cały czas na wzrastające zasięgi i nowych klientów. Zacząłem się przy tym świetnie bawić. Do tego pomógł mi wejść w świat reklam na Facebook i Instagram, dzięki czemu marketingowo mój biznes może się jeszcze szybciej rozrastać. Polecam każdemu!
Dawid Orzechowski
2023-07-14
UniMedica UniEstetica UniCardia
Z Berry Agency współpracujemy od ok 1.5 roku. Prowadzą nam konto na tiktoku które świetnie wzrasta. My dajemy wiedzę merytoryczną a oni to potrafią to tak zmontowac że chce się oglądać! Przez cały czas naszej wspólpracy widzimy też że Pan Maksymilian cały czas inwestuje w swój rozwój, w sprzęt co bezpośrednio przeklada się na jakość współpracy! Polecamy!
UniMedica UniEstetica UniCardia
2023-04-05
Przemek B
Gorąco polecam agencję social media. Zespół tworzy fajne i skuteczne reklamy na Facebooku, a ich podejście jest bardzo uczciwe. Projekty są zawsze dopracowane i przynoszą świetne wyniki. Gratulacje za świetną pracę! Na początku bałem się trochę kosztów ,ale agencja przekonała mnie że jest to inwestycja która się zwraca - więc włożona złotówka ma przynieść x5- x100 ! Podsumowując gorąco polecam !
Przemek B
2023-04-02
Paweł Wilk
Gorąco polecam usługi ! Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Świetna komunikacja z klientem, otwartość i fachowe doradztwo. Bardzo dobra firma????????
Paweł Wilk
2023-03-31
Ariel Kubica
Współpracujemy już od paru miesięcy. Póki co układa się wyśmienicie, co chcieliśmy uhonorować nową oceną.
Ariel Kubica
2023-03-07
Konrad Sychta
Zaangażowany zespół na maxa! Korzystając z usług tej agencji mam zapewnione wsparcie o każdej porze. Jestem im wdzięczny za pomoc, to oni przyczynili się do moich pierwszych sprzedaży na TikToku! Polecam gorąco!
Konrad Sychta
2022-11-25
Beata Krupnik
Jak większość użytkowników komputera i smartfona korzystam z tych urządzeń nie zastanawiając się nad tym, jak one działają. Do czasu! Utraciłam konto na Instagramie. Byłam bezradna. Próby kontaktu z administratorem Instagrama były bezskuteczne. Z pomocą przyszedł mi Pan Maksymilian z zespołu Berry agency. Profesjonalnie, szybko i skutecznie zajął się moim problemem. Otrzymałam duże wsparcie techniczne i bezpośrednią pomoc. Odzyskałam konto. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szczerze polecam Berry agency.
Beata Krupnik
2022-10-19
ROSANG Katarzyna Górska
Polecam serdecznie. Świetny kontakt z klientem. Szybka realizacja i przede wszystkim wysoka jakość wykonania roll up'u reklamowego.
ROSANG Katarzyna Górska
2022-09-28