Ile hashtagów na Instagramie?

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Jeśli chcemy rozwijać swoje konta na Instagramie, powinniśmy zawsze wiedzieć ile hashtagów na Instagramie w danym czasie używać. W danym czasie, ponieważ niestety ulega to zmianom co kilka miesięcy.

Do niedawna obowiązywała liczba 30 hashtagów pod postem, jednak według najnowszych informacji – powinno ich być 3-5. Tak podaje konto 'creators’ na IG.

Dodając hashtagi powinniśmy pamiętać również o innych obowiązujących je zasadach. Sama liczba nie zagwarantuje nam przychylności algorytmu.

ile hashtagow na instagramie
ile hashtagow na instagramie

Hashtagi powinny:

  • być zgodne z kontentem post
  • zostać sprawdzone u naszych fanów (jakie hashtagi obserwują i jakich używają)
  • być pomieszane z tymi, które są dobrze znane z tymi, które pasują do naszej niszy

Wiemy, że social media Was nie oszczędzają. Ciągłe zmiany w algorytmach i preferencjach przyprawiają o zawrót głowy. Dlatego wpadajcie do nas częściej po tipy, które pomogą Wam odnaleźć się w internetowych mediach.

Obserwujcie również nasze: Facebook & Instagram

Więcej wpisów

youtube usuwa dislike button
Informacje

Youtube usuwa dislike button

Jak potwierdził 'łącznik’ z twórcami Youtube’a – Matt Koval – Youtube usunie dislike button czyli przycisk łapki w dół. Za główny powód podaje się zbyt

ile hashtagow na instagramie
Aplikacje

Ile hashtagów na Instagramie?

Jeśli chcemy rozwijać swoje konta na Instagramie, powinniśmy zawsze wiedzieć ile hashtagów na Instagramie w danym czasie używać. W danym czasie, ponieważ niestety ulega to