Jak zrobić ankietę na TikToku

Udostępnij ten post

Zdominowały już prawie wszystkie media społecznościowe – ankiety. Chcemy wrzucać je często, bo nie dość, że angażują nasza społeczność, co podbija nam zasięgi, to jeszcze dowiadujemy się dzięki nim czego potrzebują od nas nasi odbiorcy. Warto je stosować często – raczej nie znudzą się naszym widzom, bo jak wiemy – wszyscy lubimy klikać i wszyscy lubimy być pytani o opinię. Poniżej dowiesz się jak zrobić ankietę na TikToku.

ankieta na tiktoku

Jak zrobić ankietę na TikToku:

I pyk – bardzo szybki prosty tutorial w 3 krokach:

  1. Nagraj film
  2. Z naklejek wybierz tę o nazwie „POLL”
  3. Zadaj pytanie, wpisz możliwe odpowiedzi i dopasuj wielkość i położenie ankiety na filmie.

Gotowe!

Zatem – do dzieła! Rób filmy pod ankiety, ankiety pod filmy, wchodź w kontakt ze swoimi odbiorcami. Pamiętaj, że często to, co nam się wydaje, że chcą nasi odbiorcy, niekoniecznie może być prawdą. Zwłaszcza jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której robisz kontent, który według Ciebie daje wartość, ale Twoja społeczność na niego nie reaguje – użyj ankiet. Pytaj swoich odbiorców jaki kontent wolą, na jakie pytania chcą Twoich odpowiedzi itp. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie czasu i frustracji, a Twoi odbiorcy dostaną od Ciebie to, czego chcą.

Chcesz pobrać TikToka bez znaku wodnego? Zajrzyj tutaj.

Więcej wpisów

Informacje

Współpraca z Agencją Social Media Marketingu

Odciążenie od marketingu i tworzenia treści potrafi zaoszczędzić setki godzin firmom. Między przedsiębiorcą, a agencją social media marketingu współpraca jest kluczowa dla osiągnięcia wspólnych celów. Aby jednak była ona efektywna, warto zrozumieć, kto za co odpowiada.

Sztuczna Inteligencja

Nowa aktualizacja Chat-GPT 4.o , co wprowadza?

W świecie technologii, tempo zmian jest zawrotne. OpenAI właśnie zaprezentowało najnowszy model AI, GPT-4.0, który wnosi szereg ekscytujących funkcji. Podczas niedawnej prezentacji na żywo, badacze

Facebook

Drogie Reklamy na Facebooku – Dlaczego?

Jeśli masz firmę na Facebooku możesz czasem zaobserwować ciekawe zjawisko – znaczny wzrost kosztów płatnych zasięgów. Czy takie komunikaty jak ten poniżej: Dlaczego za 1000