Gdzie sprawdzić ruch na stronie WWW

Udostępnij ten post

Jeśli masz swoją stronę, powinieneś być na bieżąco z tym skąd bierze się na niej ruch i jakie są statystyki. To wszystko po to, aby dobierać treści czy reklamy pod potencjalnych klientów. Dobrze jest abyś wiedział skąd pochodzą i czym się interesują.

Jak sprawdzić ruch na stronie

Na naszej stronie oraz stronach klientów wykorzystujemy prostą wtyczkę google analytics. Prawidłowo podłączona pokazuje skąd idzie ruch na naszą stronę. Wtyczkę dodajesz na swoim panelu administracyjnym WordPress.

Dzięki niej dowiesz się m.in tego czy ruch na stronie jest organiczny (z wyszukiwań google), z innych social mediów (Facebook/Instagram). Ale to nie wszystko. Możesz też sprawdzić m.in. z jakiego rodzaju urządzeń korzystają ci, którzy wchodzą na stronę (telefon/tablet/laptop).

gdzie sprawdzic ruch na stronie www

Wciąż masz wątpliwości lub nie chcesz śledzić swoich statystyk? Skontaktuj się z nami, podpowiemy rozwiązania albo stworzymy dla Ciebie wymarzoną stronę WWW jeśli jeszcze jej nie masz.

Jak masz jakieś pytania do stron www na wordpress, napisz do nas. Podziel się swoimi wyzwaniami, a my napiszemy o nich w kolejnych wpisach.

Więcej wpisów

Informacje

Współpraca z Agencją Social Media Marketingu

Odciążenie od marketingu i tworzenia treści potrafi zaoszczędzić setki godzin firmom. Między przedsiębiorcą, a agencją social media marketingu współpraca jest kluczowa dla osiągnięcia wspólnych celów. Aby jednak była ona efektywna, warto zrozumieć, kto za co odpowiada.

Sztuczna Inteligencja

Nowa aktualizacja Chat-GPT 4.o , co wprowadza?

W świecie technologii, tempo zmian jest zawrotne. OpenAI właśnie zaprezentowało najnowszy model AI, GPT-4.0, który wnosi szereg ekscytujących funkcji. Podczas niedawnej prezentacji na żywo, badacze

Facebook

Drogie Reklamy na Facebooku – Dlaczego?

Jeśli masz firmę na Facebooku możesz czasem zaobserwować ciekawe zjawisko – znaczny wzrost kosztów płatnych zasięgów. Czy takie komunikaty jak ten poniżej: Dlaczego za 1000