TikTok testuje
3 minutowe video

Udostępnij ten post

Co od zawsze cechowało TikToka i wyróżniało na tle innych aplikacji z video, to mocno ograniczony czas trwania filmów – maksymalnie mogą one trwać minutę. Ma się to jednak zmienić.

Zwięzłość jest duszą dowcipu

TikTok do tej pory wymuszał na użytkownikach kreatywność i pomysłowość. Trudno jest zmieścić się ze swoim filmem w minutę tak, aby przyciągnąć uwagę widza i przedstawić na tyle dużo, aby go sobą zainteresować. 

Również, dzięki tak krótkim filmom mamy możliwość szybszego przeglądania aplikacji. Jeśli dotrwamy do połowy filmu, najczęściej wiemy czy jest on dla nas ciekawy. 

3 minuty to bardzo dużo czasu. Wystarczy na trailer czy tutorial. Jednak te wszystkie formy dłuższego video możemy znaleźć na YouTube. TikTok, podobnie jak Instagram zmienia to, z czym pierwotnie był kojarzony, co może i w tym przypadku spotkać się z niezadowoleniem społeczności. Ale czy faktycznie wyjdzie nam to na złe – jest tylko jeden sposób żeby się przekonać. 

3 MINUTOWE TIKTOKI jak dodawać dłuższe filmy na TikTok?

(Zobacz film poniżej jak to zrobić w 15 sekund)

Więcej wpisów

Informacje

Współpraca z Agencją Social Media Marketingu

Odciążenie od marketingu i tworzenia treści potrafi zaoszczędzić setki godzin firmom. Między przedsiębiorcą, a agencją social media marketingu współpraca jest kluczowa dla osiągnięcia wspólnych celów. Aby jednak była ona efektywna, warto zrozumieć, kto za co odpowiada.

Sztuczna Inteligencja

Nowa aktualizacja Chat-GPT 4.o , co wprowadza?

W świecie technologii, tempo zmian jest zawrotne. OpenAI właśnie zaprezentowało najnowszy model AI, GPT-4.0, który wnosi szereg ekscytujących funkcji. Podczas niedawnej prezentacji na żywo, badacze

Facebook

Drogie Reklamy na Facebooku – Dlaczego?

Jeśli masz firmę na Facebooku możesz czasem zaobserwować ciekawe zjawisko – znaczny wzrost kosztów płatnych zasięgów. Czy takie komunikaty jak ten poniżej: Dlaczego za 1000