Jak nagrywać
na TikToku – podstawy

Udostępnij ten post

Zastanawiasz się o co w ogóle chodzi z tym TikTokiem, co to jest i czemu miałbyś/miałabyś się tam znaleźć? Sprawdź!

Masz już TikToka w swoim telefonie i zastanawiasz się jak zacząć nagrywać? Dobrze trafiłeś.

Zanim zaczniesz publikować swoje filmy, poświęć trochę czasu na zaznajomienie się z aplikacją. Sprawdź trendy oraz sposób nagrywania u innych użytkowników. Zróżnicowanych treści jest tam tak dużo, że zrozumienie na czym polega TikTok nie zajmie Ci wiele czasu.

Aby nagrać film na TikToka, kliknij '+’ na głównym panelu, przyciśnij czerwone kółko tak długo jak chcesz coś nagrać. Po skończonym nagrywaniu puść przycisk i udostępnij video.

https://www.malavida.com/en/soft/musical-ly/android/q/how-to-record-a-video-on-tiktok.html#gref

Boczne menu służy do zmian ustawień nagrywania (prędkość, samowyzwalacz itd), zaś ikona po lewej od przycisku nagrywania przenosi nas do efektów, gdzie dzieje się prawdziwa magia. Od filtrów zmieniających naszą twarz czy głos, przez gry i quizy aż do nakładek, których nie znajdziesz nigdzie indziej. A te zmienią Twoje video w mini superprodukcję.

Jeśli szukasz skondensowanej dawki informacji na temat TikToka – chcesz dowiedzieć się jak nagrywać aby zdobyć zasięgi, na czym polega nisza, jak ważne jest światło, dźwięk, trendy – tego wszystkiego oraz wiele innych cennych wskazówek dowiesz się na naszym kursie. Kliknij aby zobaczyć video z kursu.

Mnóstwo darmowych porad znajdziesz na Instagramie Maksa oraz na jego TikToku

Powodzenia w nagrywaniu 🙂

Więcej wpisów

Facebook

Drogie Reklamy na Facebooku – Dlaczego?

Jeśli masz firmę na Facebooku możesz czasem zaobserwować ciekawe zjawisko – znaczny wzrost kosztów płatnych zasięgów. Czy takie komunikaty jak ten poniżej: Dlaczego za 1000

Social Media

Rebranding Twittera: czy to koniec, czy nowy początek?

Kiedy Elon Musk ogłosił swoje odważne przekształcenie Twittera w X, środowisko mediów społecznościowych na chwilę zamarło obserwując, jak niebieski ptaszek przyjmuje nową formę. Chwilę potem